• Łóżko drewniane dziecięce domek

Łóżko drewniane dziecięce domek wykonane z litego drewna sosnowego to prawdziwy hit w naszej ofercie skierowany dla najmłodszych.

Kolor łóżeczka
Rozmiar
Rodzaj materaca
Brak towaru
349.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 4-7 dni roboczych
Cena przesyłki 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 30
Dostępność Brak towaru

Łóżko drewniane dziecięce domek

Łóżko drewniane dziecięce domek wykonane z litego drewna sosnowego to prawdziwy hit w naszej ofercie skierowany dla najmłodszych. Opisywane łóżko sosnowe jest dostępne w trzech rozmiarach które pozwalają na sen i zabawę dziecka w różnym wieku. Łóżko domek to konstrukcja drewniana, która możemy dowolnie zaaranżować w pokoju, przeznaczając ten mebel nie tylko , jako produkt do snu, ale także pozwalając na pobudzanie dziecięcej wyobraźni podczas zabawy w jego wnętrzu. Cena drewnianego domku, to kwota bardzo konkurencyjna na rodzimym rynku. A nadmienić należy, że za niewielką dopłata dołączymy materac piankowy, przeznaczony do opisywanego produktu.


Łóżko sosnowe dla dziecka w kształcie domku

Nasze łóżko wykonaliśmy z litego drewna sosnowego i zabezpieczyliśmy je, zeszlifowując krawędzie, tak by dzieciakom nic się nie stało podczas snu czy zabawy. Niewielkie wymiary i waga łóżka, pozwalają na swobodną rotację i przenoszenie w różne miejsca w domu lub w czasie letnich, ciepłych dni także na zewnątrz, leżąc i odpoczywając lub jako przyjemną przestrzeń do zabawy dla naszych milusińskich. Do łóżka dołączamy stelaż pod materac oraz zestaw niezbędny do jego zmontowania, które jest banalnie proste.

 

W skład  produktu wchodzi:

Rama łóżeczka w częściach do montażu
Stelaż pod materac
Materac piankowy
Niezbędne części do montażu

 image

 

 

image

image

 

 

image

 

 


Rozmiar Łóżka 60-120cm
Kolor Łóżka Sosna
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie