• Łóżka dla dzieci domki

 

Łóżka domki drewniane

Patrząc na względy bezpieczeństwa naszych dzieci przy wyborze kupna łóżka warto zdecydować się na drewniane elementy konstrukcji. Dlaczego ? Drewniane elementy łóżka nie zrobią większej krzywdy naszemu dziecku nawet przy bezpośrednim uderzeniu. Gorzej tutaj było by przy łóżku metalowym. Łóżko domek z barierkami to doskonałe miejsce do odpoczynku i zabawy naszego malucha.Dlatego też łóżko drewniane domek z zaokrąglonymi krawędziami będzie bezpieczniejszym wyborem niż metalowe łóżko. Oczywiście jest jeszcze aspekt wagi, przy drewnianym łóżku znacznie łatwiej będzie nam się go przesuwać z miejsca na miejsce. Łóżko dziecięce domek z barierką jest dobrym i bezpiecznym wyborem dla naszej pociechy.

Łóżko domek dla dziecka z barierką

Łóżko domek dla dziecka z barierką gwarantuje maluchowi ochronę przed wypadnięciem z łóżka. Jest to wyjątkowo istotne szczególnie przy naszych najmłodszych szkrabach. Dzieci często lubią się wiercić w łóżku czego efektem może być znalezienie się poza powierzchnią spania. Właśnie do tego służy barierka , ma za zadanie zapewnić maluchowi pozostanie w łóżku. Nowoczesny design Łóżko domek z materacem zawdzięcza przede wszystkim innowacyjnej konstrukcji. Przez to właśnie łóżko domek jest tak wymarzone przez dzieci.

 

Łóżko domek 160x80

Łóżko domek 160x80 to najbardziej  standardowy rozmiar łóżka. Pasuje zarówna dla dziecka 2 letniego jak i dla 8 latka. Decydując się za łóżko w tym rozmiarze możemy przy młodszym dziecku używać barierek ochronnych a przy starszym już nie. Warto też wziąć pod uwagę iż najwięcej materacy jest właśnie dostępnych w tym standardowym rozmiarze czyli 160x80cm. Interesującym modelem łóżka 160x80cm dla dziecka jest łóżko domek tipi. Inny niż wszystkie wygląd łóżka sprawia , że zarówno dzieci jak i rodzice od razu po zobaczeniu już myślą o nabyciu tego modelu.

 

Łóżko domek z materacem

Łóżko domek z materacem to kompletny zestaw dla dziecka do spania. Idealnie dopasowany materac do ramy łóżka jest gwarancją maksymalnej wygody dla naszej pociechy. Często są problemy z dopasowaniem materaca do łóżka dlatego postanowiliśmy przygotować już gotowe komplety. Do tego oddajemy do wyboru dwa różne rodzaje materaców . Oprócz materaca łóżko domek z barierką i szufladami to idealny zestaw dla naszego malucha.

Łóżko domek niskie

Nie każdy dom czy mieszkanie ma wysoki sufit. Dlatego opcjonalnie najlepiej wybrać łóżko domek niskie tak aby byłą pewność że daszek nie będzie przy suficie. Nasze łóżka domki mają od 50cm do 150cm wysokości. Niskie łóżko dla dziecka z barierką pomoże dziecku z wejściem i wyjściem do łóżka. Oczywiście każdy znajdzie dla siebie odpowiedni rozmiar. Jeśli wybierzemy niższy model łóżka dla dziecka to jest łatwiejszy w obsłudze dla dziecka. Można go wtedy łatwej przyozdobić czy do zabawy w dom nałożyć kocyk.

Łóżko domek dla dziecka z szufladą

W pokojach dziecięcych naszych maluchów często nie ma za wiele miejsca. Łóżko domek dla dziecka z szufladą w takim przypadku może znacznie pomóc w utrzymaniu porządku. Dzięki 160cm szufladzie możemy spokojnie zmieścić pościel do spania oraz część zabawek naszego dziecka. Wtedy powierzchnia do zabawy znacznie się zwiększy oraz pojawi się miejsce na nowe zabawki.

 

Łóżko tipi z barierkami

Łóżko tipi z barierkami oprócz nowoczesnego designu charakteryzuje się gwarancją bezpiecznego snu dla dziecka. Wykonane solidne barierki ochronne mają za zadanie utrzymać dziecko na powierzchni spania w nocy. Dzięki barierkom dziecko może spokojnie spać i bawić się . Łóżko dla dziecka tipi z pewnością da dużo frajdy każdemu dziecku. Mając łóżko w takim stylu zabawa w indian nabiera nowego znaczenia. Wystarczy założyć koc na łóżko i mamy prawdziwy wigwam . Wszyscy wiemy , ze dzieci uwielbiają takie zabawy i z pewnością mając takie łóżko można wymyślić jeszcze wiele innych.

 

Bezpieczne łóżka dla dzieci

Jako rodzice zawsze stawiamy bezpieczeństwo dzieci na pierwszym miejscu. Łóżko z zabezpieczeniem dla dziecka będzie dla Nas rodziców rozsądnym wyborem. Szczególnie dotyczy to tych najmłodszych maluchów. Małe dzieci nie są jeszcze do końca samodzielne i również podczas spania trzeba im zapewnić bezpieczeństwo. Zabezpieczenie łóżka w formie barierki jest sprawdzonym i częstym rozwiązaniem . Dzięki temu nasz maluch bezpiecznie będzie spał dając tym samym większy spokój rodzicom. Łóżko dla dziecka z barierkami 160x80 zapewni ochronę zarówno starszym jak i młodszym dzieciom.  Ten najbardziej wybierany rozmiar łóżek dla dzieci jest neutralny i doskonale nadaje się do przedziału od 2 do 8 lat.

 

Łóżko domki producent

Jesteśmy Polskim producentem łóżek domków. Nasze produkty wykonane są tylko i wyłącznie z polskich sprawdzonych surowców. Wspieramy Polską gospodarkę i cieszymy się z tego że możemy zapewnić naszym rodakom dobrej jakości towary.