• Piaskownice ogrodowe drewniane

Piaskownice ogrodowe drewniane z ławeczkami

Nasze piaskownice ogrodowe drewniane z ławeczkami są gwarancją uśmiechu każdego dziecka. Kto z Nas nie pamięta ile czasu spędzał jako dziecko w piaskownicy ? Dawniej piaskownice pękały w szwach gdyż były użytkowane przez mnóstwo dzieci. Czasy się zmieniły, teraz dzieci mogą mieć swoje indywidualne piaskownice do zabawy. Do ogrodu dla dziecka najlepiej wkomponuje się piaskownica składana z ławeczkami dzięki której nasze dziecko po skończonej zabawie będzie mogło zamknąć piaskownicę. Dzięki takiemu rozwiązaniu piasek będzie dłużej zachowywał świeżość a przykrywa piaskownicy będzie również chroniła piasek od różnego rodzaju zwierząt. Piaskownica ogrodowa składana pozwoli Twojemu dziecku spędzać więcej czasu na dworze co przełoży się zapewne na jego lepsze samopoczucie.

Piaskownica drewniana zamykana impregnowana

Oferowane przez nas piaskownice można nabyć w stanie surowym oraz zaimpregnowanym . Piaskownica impregnowana składana oprócz praktycznego użytkowania może również być elementem ozdobnym naszego ogrodu. Zaimpregnowane przez Nas drewno piaskownic ma je chronić przed grzybami i różnego rodzaju bakteriami.  Wszystkie nasze piaskownice wykonywane są z litego drewna sosnowego aby ich żywotność była jak najdłuższa. Po dokonanym zakupie piaskownicy najlepiej zaimpregnować piaskownicę dobrym impregnatem do drewna tak aby maksymalnie przedłużyć jego żywotność . Na rynku dostępnych jest wiele różnych impregnatów ochronnych do drewna które mają również wiele różnych kolorów . Właściwie dobrany kolor impregnatu będzie elementem dekoracyjnym który jeszcze bardziej uatrakcyjni naszą piaskownicę.

Drewniana piaskownica składana do ogrodu

Ogród jest naszym wyjątkowym miejscem w którym w sezonie spędzamy mnóstwo czasu. Warto aby również nasze dzieci spędzały w nim więcej wolnych chwil. Nasza piaskownica ogrodowa zamykana zapewni każdemu dziecku wiele radości podczas jej użytkowania . Co ważne , posiadanie piaskownicy odciągnie nasze dzieci od komputerów i będą mogły częściej spędzać czas na świeżym powietrzu. Wysyłane przez nas piaskownice są w formie gotowych elementów do montażu , dzięki czemu możemy mieć mnóstwo frajdy przy wspólnym składaniu piaskownicy z naszym dzieckiem. Piaskownice mają możliwość składania ławeczek tworząc pokrywę która zabezpieczy nasz piasek przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Należy również pamiętać iż piasek w naszych piaskownicach powinien być przynajmniej raz wymieniany podczas sezonu.

Piaskownice składane dla małych dzieci - piaskownice z ławeczkami i piaskownice z daszkiem

Co zrobić jeśli nasze dziecko spędza mało czasu na dworze ? Odpowiedź jest prosta , należy zainwestować w piaskownicę . Piaskownica w ogrodzie zachęci nasze dziecko do częstszego przebywania na dworze. Budowanie zamków , stawianie babek czy zasypywanie się piaskiem to zabawy które każdemu dziecku poprawią samopoczucie. Piaskownica dla dzieci z przykryciem szybko stanie się ulubionym miejscem zabawy w ogrodzie do którego nasze dziecko będzie codziennie wracać. W zależności od wieku naszych dzieci do wyboru jest kilka rozmiarów piaskownic . Jeśli posiadamy jednego malucha w wieku do 3 lat to wystarczy piaskownica 120x120cm , jeśli posiadamy dwójkę maluchów to już warto nabyć rozmiar 180x180cm.  Jeśli nasze dziecko ma mniej więcej 6-7 lat warto tutaj wybrać rozmiar 140x140cm lub 160x160cm. W naszej ofercie dostępne są również piaskownice z daszkiem które zabezpieczą nasze dzieci przed promieniowaniem słonecznym.