• Łóżka piętrowe dziecięce

Łóżka piętrowe dziecięce

Łóżka piętrowe dziecięce to marzenie niejednego dziecka. Kto z nas nie wspomina czasów w którym spało się na łóżkach piętrowych z rodzeństwem ? Popularność tego rodzaju łóżek trwa nadal . Oczywiście zostały one odpowiednio upiększone i powstało wiele nowych wzorów łóżek piętrowych. Dlaczego tak chętnie wybierane są łóżka piętrowe dziecięce ? Otóż zajmują one stosunkowo niewiele miejsca w pokojach dziecięcych i dlatego są idealnym rozwiązaniem np. dla dwójki dzieci.

Po za tym łóżka piętrowe są bardzo lubiane przez dzieci i dodatkowo stanowią ozdobę i element dekoracji w pokoju. Nasze łóżko piętrowe dziecięce oprócz stelaża posiada również materac więc jest już łóżkiem kompletnym. Decydując się na taki model łóżka należy pamiętać aby wybrać produkt solidnie wykonany z dobrej jakości drewna. Ważną kwestią jest również bezpieczeństwo naszego dziecka na łóżku piętrowym. Łóżko powinno posiadać zabezpieczenie które ochroni nasze dziecko przed wypadnięciem. Łóżko dziecięce piętrowe z barierką ochronną to najbezpieczniejsze rozwiązanie dla naszych pociech.

 

Łóżko piętrowe 160x80

Najbardziej klasyczny i standardowy rozmiar łóżka dziecięcego to 160x80. Nasze dzieci w przedziale wieku 2-9 doskonale się dopasują właśnie do tego rozmiaru. Łóżko piętrowe 160x80 ma wystarczającą powierzchnię spania do solidnego wypoczynku i zdrowego snu. W piętrowym łóżko dzieci również znajdą  wiele ciekawych zabaw. Niewątpliwe łóżka typu piętrowe dadzą mnóstwo frajdy naszym najmłodszym.

 

Łóżko piętrowe z materacami

Ważnymi elementami łóżek naszych dzieci są niewątpliwie materace. To właśnie od nich w znacznej mierze zależy czy nasze dziecko będzie miało odpowiednią jakość snu. Materace należy wybierać oddzielnie pod każde dziecko. Każde dziecko ma swoje preferencje . Oczywiście kwestia wygody jest ważna ale zdrowie najważniejsze. Łóżko piętrowe z materacami jest już gotowym rozwiązaniem dla młodszych i starszych dzieci.