• Łóżko samochód dla chłopca straż pożarna

Fantastyczne łóżko samochód dla chłopca straż pożarna skierowane jest dla dzieci które marzą o gaszeniu pożarów a w przyszłości chcą zostać strażakami.

Rozmiar
Koła 3D
Rodzaj materaca
599.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-4 dni robocze
Cena przesyłki 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 30
Dostępność Duża dostępność

Łóżko samochód dla chłopca straż pożarna

Fantastyczne łóżko samochód dla chłopca straż pożarna skierowane jest dla dzieci które marzą o gaszeniu pożarów a w przyszłości chcą zostać strażakami. Większość z nas dorosłych będąc w wieku naszych dzieci marzyło o zostaniu strażakiem . Dużo się w tej kwestii nie zmieniło u naszych najmłodszych i teraz to one marzą o wozach strażackich i o pomaganiu innym . Zawód strażacki nie jest do końca bezpieczny ale nasze łóżko już tak . Cały produkt ma zakrążone krawędzie a brzegi łóżka które wychodzą ponad materac spełniają rolę barierek chroniących nasze dzieci przed wypadnięciem.


Łóżko dziecięce samochód strażacki

Model straży dostępny jest w dwóch najbardziej popularnych rozmiarach dziecięcych czyli 70x140 oraz 80x160cm . W całym zestawie znajdziemy również stelaż z sosny wzmacniający konstrukcję łóżka oraz materac piankowy z pokrowcem który można ściągać . Aby jeszcze bardziej urealnić łóżko dziecięce samochód strażacki mamy możliwość wybrania kół trójwymiarowych do naszego wozu. Całe łóżeczko jest do montażu we własnym zakresie ale z naszą instrukcją zajmuje to niewiele czasu. Wóz strażacki na żywo prezentuje się jeszcze piękniej niż na naszych zdjęciach !

 

W skład łóżka wchodzi:

  • rama łóżka dziecięcego samochód
  • stelaż pod materac
  • materac piankowy z pokrowcem materiałowym
  • komplet śrub i korków
  • koła 3D (przy wyborze zakupu z kołami 3D)

 

W naszym sklepie dostępne są również inne modele łóżek samochodów

image

 

 

 

image

 

 

 

Model z kołami 3D

 image

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie