• Łóżko dziecięce domek w stylu skandynawskim RÓŻOWE

Nasze łóżko dziecięce domek w stylu skandynawskim utrzymane jest w kolorze różu i z marszu stał się naszym hitem sprzedażowym.

Rozmiar
Rodzaj materaca
878.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 4-7 dni
Cena przesyłki 30
Kurier 30
Kurier (Pobranie) 40
Dostępność Duża dostępność

Łóżko dziecięce domek w stylu skandynawskim

Nasze łóżko dziecięce domek w stylu skandynawskim utrzymane jest w kolorze różu i z marszu stał się naszym hitem sprzedażowym. Wybrane do jego produkcji materiały, to : stelaż drewniany oraz płyta drewniana na której został nadrukowany z użyciem najwyższej technologii, domek z kominem i wyciętymi oknami. To łóżko jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie naszych pociech, które od łóżka wymagają o wiele więcej, niż tylko funkcji spania. Dzieci uwielbiają zabawę a teraz  zabawa w dom nabierze zupełnie nowego charakteru. Sen i wypoczynek, będą odbywały się w świetnym meblu, będącym głównie łóżkiem, jednak przez swój nowatorski design, także zabawką czy bazą dla dzieci. Łóżko dostępne jest w różnych rozmiarach, począwszy od tego dla dzieci małych 60*120 cm, aż po komfortową przestrzeń skierowaną dla większych dzieci, domek w wymiarze 80*160 cm.

 

Łóżko dziecięce dla dziewczynki

 Skandynawskie łóżko jest bezpieczne, ponieważ stelaż i materac znajdują się tuż przy podłodze, pozwala to na zminimalizowanie ryzyka upadku podczas  niespokojnego snu naszej pociechy.Przy projektowaniu tego mebelka, nie zapomnieliśmy o użyciu najlepszych materiałów, tak by oprócz świetnej formy i designu, łóżko cechowało się wysoką jakością, nośnością i solidnym wykończeniem. Każdy element zestawu Łóżka w stylu skandynawskim, jest dokładnie oszlifowany, zmniejszając tym samym ryzyko zadrapań czy zranień, ponieważ bezpieczeństwo dzieci jest naszym priorytetem. Łóżko dziecięce dla dziewczynki w różowej kolorystyce, jest bezpieczne pod wszystkimi względami, zaczynając od stabilności aż po użyte farby do jego zabezpieczenia czy wykonanych nadruków.  


Kupując łóżko dziecięce domek styl skandynawski otrzymujecie Państwo :
  • Stelaż sosnowy pod materac,
  • Łóżko z białej płyty wiórowej
  • Materac piankowy ( przy zaznaczeniu opcji z materacem)
  • Komplet śrub i kołków
Zobacz również inne nasze łóżka dla dzieci w stylu skandynawskim:

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image


Podpis
E-mail
Zadaj pytanie