• Piaskownica kolorowa z daszkiem

Piaskownica składana z daszkiem to model który charakteryzuje się zwiększonym standardem bezpieczeństwa dla naszego dziecka.

Rozmiar
Kolor
309.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-4 dni robocze
Cena przesyłki 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 30
Dostępność Duża dostępność

Piaskownica składana z daszkiem

Piaskownica składana z daszkiem to model który charakteryzuje się zwiększonym standardem bezpieczeństwa dla naszego dziecka. Nie od dziś wiemy iż promienie słoneczne ze szkodliwym UV mogą wyrządzić szkody na naszej skórze . Jest to bardzo możliwe szczególnie wtedy gdy nasze dzieci spędzają dłuższy czas na słońcu. Z tą myślą , przygotowaliśmy drewniany regulowany pod kątem daszek który ma za zadanie chronić nasze pociechy przed intensywnym słońcem . Kąt nachylenia daszka można regulować na bieżąca zabezpieczając tym samym nasze dziecko. Piaskownica jak wszystkie nasze pozostałe jest modelem zamykanym czyli składające się ławeczki tworzą pokrywę która chroni również piasek przed warunkami zewnętrznymi.

 

Piaskownica impregnowana z daszkiem

Piaskownica dziecięca w kolorach zielono żółtych idealnie wstrzeli się w każdy ogród oraz będzie symbolizowała letnie kolory. Dzieci uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu dlatego warto postawić na coś co choć na chwile odciągnie je od komputerów czy tabletów. Montaż piaskownicy jest we własnym zakresie z naszą dokładną instrukcją , warto ten czas poświęcić na wspólne składanie piaskownicy z dzieckiem to super zabawa. Piaskownica impregnowana z daszkiem to świetne miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu przez nasze dzieci .

 

Kupując piaskownicę ogrodową z daszkiem otrzymasz GRATIS :

-plandekę na piaskownicę ( wartość 50zł )

-włókninę na spód piaskownicy ( wartość 20zł )

 

 

Zobacz nasze piaskownice ogrodowe dla dzieci !

 

UWAGA ! W naszej ofercie dostępny jest również piasek do piaskownicy:

Piasek do piaskownicy w workach 25kg

 


UWAGA!!! Produkt do samodzielnego montażu. Za wszelkie wady i ich skutki, powstałe przy i w wyniku montażu produktu niezgodne z załączoną instrukcją odpowiada Kupujący.

 

 

 

 

image

 

 
image
                                                            image
                                                              image

              
                                        
 

 

image
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie