• Piaskownica dla dzieci drewniana z ławeczkami

Piaskownica dla dzieci drewniana zamykana to wyjątkowy produkt do uszczęśliwienia naszych dzieci.

Rozmiar
249.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3-7 dni robocze
Cena przesyłki 30
Kurier 30
Kurier (Pobranie) 40
Dostępność Duża dostępność

Piaskownica dla dzieci drewniana

Piaskownica dla dzieci drewniana zamykana to wyjątkowy produkt do uszczęśliwienia naszych dzieci. Dlaczego ? To klasyczny model piaskownicy wykonany z najwyższej jakości drewna sosnowego . Składane ławeczki piaskownicy tworzą jej pokrywę i szczelnie blokują przedostawanie się niechcianych przedmiotów z zewnątrz. Jest też doskonałym zabezpieczeniem naszego piasku przed zwierzętami. Piaskownica zamykana oprócz genialnego miejsca do zabawy jest również świetną odskocznią od komputera i tableta z którego często nasze pociechy korzystają .Dodatkowym atutem zakupu piaskownicy jest również fakt iż nasze dziecko częściej będzie przebywać na świeżym powietrzu a do zabawy w piaskownicy można zaprosić kolegów czy koleżanki.


Piaskownica ogrodowa dla dzieci

Piaskownica ogrodowa dla dzieci to również miło spędzony czas na świeżym powietrzu z naszymi dziećmi. Ciekawym rozwiązaniem na które coraz więcej naszych Klientów się decyduje to wspólne składanie piaskownicy z swoimi dziećmi. Tak spędzony czas jest produktywny dla każdej ze stron a dzieci od najmłodszych lat mogą uczyć się majsterkowania. Do każdej piaskownicy w gratisie otrzymujemy super plandekę zabezpieczającą naszą piaskownicę oraz solidną włókninę pod piasek. Nasz model piaskownicy jest już częściowo zaimpregnowany na kolor jasny brąz a sama impregnacja doskonale sprawdzi się w jej zabezpieczeniu przed grzybami czy szkodnikami .

 

Tania piaskownica dla dzieci

Biorąc pod uwagę obecny rynek to nasza tania piaskownica dla dzieci ma doskonały stosunek jakości do ceny. Polskie drewno sosnowe z najlepszego sortu które wykorzystujemy do naszych produktów jest o niebo lepsze niż często sprzedawane piaskownice z chińskiego niskogatunkowego drewna. Razem z gratisami które dodajemy do każdego zamówienia to naprawdę są tanie piaskownice.


Kupując piaskownicę ogrodową z daszkiem otrzymasz GRATIS :

-plandekę na piaskownicę

-włókninę na spód piaskownicy

 

 

Zobacz nasze piaskownice ogrodowe dla dzieci !

 

UWAGA ! W naszej ofercie dostępny jest również piasek do piaskownicy:

Piasek do piaskownicy w workach 125kg

 

Ile piasku do każdego rozmiaru piaskownicy jest potrzebne w informacji poniżej

120x120 - 120 kg
140x140 - 180 kg
160x160 - 230 kg
180x180 - 280 kg

UWAGA!!! Produkt do samodzielnego montażu. Za wszelkie wady i ich skutki, powstałe przy i w wyniku montażu produktu niezgodne z załączoną instrukcją odpowiada Kupujący.Kolor impregnatu do drewna może się różnić odcieniem od prezentowanego na zdjęciach


image

image

image

Gratisy :

 


 

image

 

 

 

image

 

image

 

image

 

 

 

 

 

 


image


Podpis
E-mail
Zadaj pytanie