• Pojedyncze łóżko dziecięce białe z barierką PLEXI

Bardzo wyjątkowe pojedyncze łóżko dziecięce białe z barierką jest nowoczesnym łóżkiem w którym dzieci mogą sobie zmienić w każdej chwili jego wygląd.

Front
Bok
Plakat
Rodzaj materaca
658.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 6 - 10 dni
Cena przesyłki 30
Kurier 30
Kurier (Pobranie) 40
Dostępność Duża dostępność

Pojedyncze łóżko dziecięce białe z barierką

Bardzo wyjątkowe pojedyncze łóżko dziecięce białe z barierką  jest nowoczesnym łóżkiem w którym dzieci mogą sobie zmienić w każdej chwili jego wygląd. Szukasz wygodnego i ciekawego łóżka dla swojego dziecka? Łóżka, które można samemu zaprojektować w zakresie: wyboru frontu, barierki, plakatu z wybranymi bohaterami. Jeśli tak, to odpowiedź jest prostsza niż Ci się wydaje. Już znalazłeś!  Łózko Plexi wykonaliśmy z białej płyty wiórowej o wysokiej jakości, w wymiarze 80*160 cm. Łóżko Plexi, to świetny pomysł dla osób lub dzieci, które szybko się nudzą i co jakiś czas pragną zmiany. Łóżko z płyty wiórowej i opcją Plexi, to standardowe łózko dziecięce pozwalające na wygodny i bezpieczny sen ale z dodatkową opcja, którą jest możliwość wymiany plakatu znajdującego się na froncie łóżka- zabezpieczonego za pomocą śrub, płytą plexi o grubości 3 mm, za która można wsuwać i wysuwać plakat z ulubioną postacią z bajki czy filmu. Plakat powinien mieć wymiary 61/91 cm.

Łóżko dla dziecka kraina lodu

W standardzie dodajemy jeden plakat, jako pakiet zamówienia, a pozostałe plakaty są dostępne w pozostałych naszych aukcjach lub sklepach papierniczych. Dzięki, temu pomysłowi, Twoje dziecko może zmieniać aranżacje w pokoju tak często, jak ma na to ochotę. Świetną opcją jest tez wykonanie kolażu z fotografii, np. rodzinnych, łóżko nabiera, dzięki temu swoistego rodzinnego charakteru i pozwala na praktyczne wykorzystanie łóżka, jako ramki na zdjęcia.Zestaw Łóżko dziecięce Plexi, składa się z: ramy, frontów Ola lub Nina, boków w formie prostej lub fala, płyta przezroczysta plexi, plakat wybrany ze zdjęć poniżej oraz materaca piankowego z pokrowcem, stelaż pod materac i kompletu śrub montażowych wraz z kołkami.Plakaty można  nabyć w hipermarketach i sklepach papierniczych (proponowany rozmiar 61/91cm).

 

WYMIARY :

Materac 80x160x5cm 
Płyta 18mm
Front 85x60cm
Plexi 3mm

 

Zobacz też inne nasze łóżka dziecięce drewniane:

 image

 

 


image

 

 

 

 

 

image

 

 

 

 

 

image

 

 

image

 

 

image

 

 

image

 

 

image

 

 

 

 Podpis
E-mail
Zadaj pytanie